Pogotowie Komputerowe Warszawa

tel. 733-810-060

Rozwiążemy każdy problem twojego komputera
tel. 733-810-060


Instalacja, reinstalacja Windows Warszawa

Instalacja, reinstalacja systemów operacyjnych

Jesli twój system działa wolno, zawiesza się lub część programów nie chce działać, dobrym rozwiązaniem będzie zainstalowanie go na nowo. Możemy to zrobic tak byś nie stracił swoich danych, kontaktów czy poczty. A może chcesz zmienić system operacyjny na nowszy? Zainstalujemy nowy system operacyjny na Twoim komputerze wraz z przeniesieniem danych, instalacją sterowników i powierzonego oprogramowania.

Instalacja programów i sterowników Warszawa

Instalacja programów i sterowników

Jeśli nie wiesz jak zainstalować jakiś program? Sterowniki od karty graficznej wymagają aktualizacji lub uległy uszkodzeniu? Ulubiony komunikator nie działa prawidłowo? Pogotowie Komputerowe Warszawa pomoże rozwiązać Twoje problemy z oprogramowaniem i sprzętem, wystarczy jeden telefon by umówić wizyte informatyka!

Usuwanie wirusów,trojanów i niechcianego oprogramowania.

Usuwanie wirusów,trojanów i niechcianego oprogramowania.

Jeśli twój komputer nagle zaczął wlno działać lub podczas przegladania internetu otwierają się dziwne okienka i strony, to może oznaczać że komputer padł ofiarą wirusa, trojana lub innego niechcianego oprogramowania. Pogotowie komputerowe Warszawa usunie wszelkiego typu niechciane oprogramowanie oraz wirusy z twojego komputera. Zadzwoń już teraz!

Tworzenie kopii zapasowych - archiwizacja danych

Tworzenie kopii zapasowych - archiwizacja danych

W dobie coraz większej ilości danch przechowywanych w naszych komputerach, istotny jest problem ich właściwego zabezpieczenie przed utratą. Zdjęcia i dokumenty gromadzone latami w przypadku uszkodzenia nośnika lub ataku wirusa mogą ulec bezpowrotnie utracone. Serwis Komputerowy Warszawa pomoże w wykonaniu kopii bezpieczeństwa, dobierze i skonfiguruje program który będzie wykonywał kopie zapasowe w dogodnym dla uzytkownika czasie.


Sieci komputerowe Warszawa

Budowa i modernizacja sieci komputerowych , konfiguracja do internetu

Sweris Komputerowy Warszawa wykonuje, konfiguruje oraz modernizuje sieci komputerowe.Wykonuje instalację sieci bezprzewodowyc, oraz dostepu do inetrnetu. Problem z dostepem do internetu, twoja siec wi-fi nie działa w całym domu? Zadzwoń i umów wizytę informatyka.

Naprawa komputerów i laptopów Warszawa

Diagnoza i naprawa komputerów i laptopów

Jeśli twój komputer gnebią awarie, sam sie wyłącza w nieoczekiwanych momentach lub na ekranie widoczne są dziwne znaczki - prawdopodobnie uszkodzeniu uległ jakis podzespół sprzętowy. Naprawa komputerów Warszawa zdiagnozuje problem który trapi Twój komputer, naprawi lub wymieni uszkodzony podzespół.

Modernizacja komputeró Warszawa

Instalacja urządzeń - modernizacja komputerów

Nie możesz poradzić sobie z instalacją nowego urządzenia. Twój komputer działa wolno i chciałbyś go zmodernizować. Serwis Komputerowy Warszawa pomoże we właściwej instalacji użądzenia. Doradzi jakie podzespoły warto wymienic i je zainstaluje by Twój komputer działał optymalnie.

NAUKA OBSŁUGI KOMPUTERA – POMOC KOMPUTEROWA  Warszawa

Nauka obsługi komputera - Pomoc informatyczna

Gdy masz problemy z obsługą komputera, lub nie wychodzi Ci konfiguracja klienta poczty. Twój komputer nie chce działać tak jako powinien, a Ty tracisz przy nim czas i nerwy - zadzwoń i umów wizytę informatyka który skonfiguruje potrzebne Ci programy, pokaże jak obsługiwać pocztę, arkusz kalkulacyjny czy edytor tekstu. Sprawi że komputer zacznie być twoim przyjacielem.  • Pogotowie Komputerowe Warszawa 'HELP PC' -  telefon 733-810-060

  •  
  • Pogotowie Komputerowe Warszawa 'HELP PC' -  e-mail